AXIS Real Estate

Власникам

Продамо / здамо Вашу нерухомість на 15% дорожче в короткі терміни, забезпечимо юридичну безпеку і повністю супроводимо угоду!

1.

Ми знайдемо вам відповідного покупця за найкращою ціною!

Ми дбаємо про те, щоб у нашому агентстві з нерухомості працювали професіонали своєї справи, ми ретельно наймаємо і навчаємо їх. Наші експерти-оцінювачі володіють глибокими знаннями і розуміють ринок нерухомості у вашому регіоні. Завдяки цьому розумінню ми завжди досягаємо найкращої цінової пропозиції для наших клієнтів.

2.

Ми проведемо професійну фото- і відеозйомку об'єкта нерухомості!

Професійна фотозйомка об'єкта нерухомості має вирішальне значення для швидкого створення інтересу покупців і орендарів до Вашого об'єкта. Високоякісна фотографія має важливе значення для продажу або оренди нерухомості, оскільки вона використовується для того, щоб зробити Вашу нерухомість привабливою для потенційних покупців, і буде використовуватися у всіх сферах маркетингу, тобто на вебсайтах, порталах оголошень і в друкованих брошурах. Важливо, щоб нерухомість була добре представлена для отримання переваги перед конкурентами.

3.

Підготуємо і запустимо рекламу (цифровий маркетинг)!

Коли ви здійснюєте продаж або оренду своєї нерухомості за допомогою агентів з нерухомості Аксіс, ми гарантуємо, що вона з'явиться на провідних порталах нерухомості. У нас є діючий алгоритм реклами Вашої нерухомості для забезпечення максимального попиту покупців та орендарів за найкращою ціною.

4.

Проведемо переговори з потенційними покупцями та орендарями!

Ми використовуємо наш досвід, щоб домовитися про найкращу для Вас пропозицію. Наші агенти з нерухомості знають, як професійно провести переговори з потенційними покупцями та орендарями для досягнення максимально сприятливих умов для проведення угоди. Довіртеся нашому досвіду.

5.

Юридичний захист і супровід досвідченої юридичної компанії

Від початку і до підписання документів все проходить під контролем досвідченої юридичної компанії. Юристи повністю перевірять об'єкт купівлі або оренди, а також підписантів, а саме: документи, що підтверджують право власності, юридичні повноваження підписантів, проведуть перевірку об'єкта на наявність судових справ, проведуть перевірку об'єкта на наявність заборон, арештів, іпотек тощо. Юристи проведуть переговори і складуть договори з максимальним захистом усіх сторін угоди, а також супроводжуватимуть підписання договорів у нотаріуса.

Наші відділи продажів доброзичливі, доступні, впевнені, високо мотивовані та віддані досягненню найкращих можливих результатів для вас.

Ми знаємо, що необхідно, щоб виділити Вашу власність з натовпу і продати її.